Mesoteraapia silmaümbrusele

CNC Meso Eye-Ball vähendab silmaaluse kortse, taastab ja tugevdab silmaümbruse naha struktuuri, ravib tumedaid ja turses silmaaluseid, tagab intensiivse niisutuse.

Age Defense Eye Consentrate - sisaldab kõrgmolekulaarselt töödeldud aktiivainete komplekse, mis tugevdavad kapillaare, vähendavad silmaaluse turseid. Väikese molekuliga hüaluroonhape niisutab intensiivselt nahka ja samaaegselt täidab kortsupõhja. Pärsia siidipuu ja Sigesbeckia orientalis ekstrakt tasandab silmaümbruse kortse, ravib tumedaid ja turses silmaaluseid. Tagab kauakestva noorusliku väljanägemise.

Hydrogel silmaümbruse mask - spetsiaalselt välja töötatud hydrogel silmamask, mis aitab vabaneda silmaalustest tursetest, tumedatest silmaalustest ja pühib väsimusejäljed. Mask stimuleerib meie kudede lümfi süsteemi. Annab meie silmaalustele värske, niisutatud tulemuse ja on lõõgastava efektiga.

Silmahooldus sisaldab näo algpuhastust, aparaadiga silmaümbruse mesohooldust (10 min) ning spetsiaalset hydrogel silmamaski (10 min), mis aitab vabaneda silmaalustest tursetest ja pühib väsimusejäljed. Hoolduse lõpus kantakse nahale näo- ja silmakreem.