SWISSLINE

Swissline on tulemustele orienteeritud professionaalne nahahooldussari, mis ühendab endas Šveitsi tipptasemel teaduse ja eheda glamuuri ning ületab ka kõige nõudlikumate klientide ootused. 

Ülima täpsusega loodud rikkalike tekstuuridega Swissline toodete koostised pakuvad nii mõõdetavaid ja silmnähtavaid tulemusi kui ka võimalust kogeda erakordselt luksuslikke rituaale.

Iseloomustamaks oma unikaalset lähenemist nahahooldusele on Swissline loonud täiesti uue mõiste GLAMSCIENCE, mis tähendab, et oma tõhususes arste veenvad tooted, on samas ka vastupandamatult glamuursed.

SWISSLINE KOLLEKTSIOONID:

CELL SHOCK - kollektsiooni tooted on loodud pakkuma erakordseid tulemusi võitluses kortsude ja naha lõtvumisega ning muudavad naha pringimaks, siledamaks ja säravamaks. Tõhususe tagavad Cellactel 2 Complex, mis kiirendab rakkude metabolismi ja kollageeni ning elastiini tootmist, lisaks kliiniliselt tõestatud tüvirakud, mereline kollageen ja kulla- ning siidiproteiinid.

CELL SHOCK AGE INTELLIGENCE - kollektsiooni ravimlaadsed toimeained sisaldavad tooted pakuvad lahendust samaaegselt mitmetele vananemisest ja naha stressist tingitud ilmingutele nagu sügavamad kortsud, tursed, paistetus, ebaühtlane nahatoon, lõtvunud ja prinkust kaotanud nahk jne. Tooted soodustavad taastumist ja sobivad ideaalselt peale laserkoorimisi, täitesüste, mesoteraapiat, kirurgilised lõikused jm.

CELL SHOCK WHITE - kollektsiooni vananemisvastased ja nahka kirgastavad tooted sisaldavad uusimaid nutikaid tehnoloogiaid, mis aitavad toimeainetel kohaneda naha oma metabolismi rütmide ja seisunditega ja tagavad tänu sellele naha noorusliku klaari väljanägemise.

FORSE VITALE - Alpi mägede ökosüsteemist inspiratsiooni ammutanud kollektsioon pakub lahendust väga erinevatele nahaprobleemidele: esimesed vananemise ilmingud, naha niiskusvaegus, punetav nahk ning rasueritus.

Järjesta: