Kaubamärgid

MAVEX BODY CREAM 250 ML

Hind: 75,00 €
300,00 €/L
Kaubamärk: 
Ühik:  ml
Tarneaeg:  3-5 tööpäeva

Kehakreem 250 ml

Kehakreem, mis võitleb tõhusalt paikselt kogunenud rasva, prinkuse kao ja apelsinikoorenahaga. Sisaldab looduslikke koostisaineid ja uuenduslikke fütokomplekse, mis on välja töötatud kõige moodsamate Šveitsi dermakosmeetilise teadusuuringute tulemusel. 

Kreemil on kolm tõhusat ja intensiivset toimet: see salendab, eemaldab mürke ja vormib keha. 

Kogus (ml):  

Uudne siidiselt pehme tekstuur muudab kreemi pealekandmise meeldivaks, see imendub sügavale nahka ega ole rasvane. Musta pipra ekstrakt ja salendav kuue vetika ning mineraalide kompleks aktiveerivad rakkude ainevahetust ja soodustavad rasvatagavarade eemaldamist. Taimne süsi puhastab nahka sügavuti kahjulikest ainetest ning eemaldab sellest tõhusalt mürgid ja keskkonna saasteained. Võimas uue põlvkonna fütokompleks on rasva põletava toimega ja vähendab oluliselt rasvkoe paksust. 

Uuenduslik teel põhinev taimekompleks kaitseb mikrovereringet ja eemaldab liigse vedeliku. Võiseemnikuõli hoiab naha pehme ja noorena. Tulemused on erakordsed: rasvatagavarad ja naha apelsinikoore moodi ilme vähenevad märgatavalt ning keha muutub silmnähtavalt saledamaks. Lihvib, kujundab ja pinguldab kehavorme. Nahk on sügavuti puhastatud, sile ja siidiselt pehme. Keha saab uue kuju.

Sarnased tooted