Accsess Bars

Juurdepääs teadvusele - on suurepärane tööriist meele puhastamiseks vanadest mõtetest, uskumustest, käitumismustritest või emotsioonidest lahti logimiseks. See on võimalus imeliselt kergesti, ilma nn “sibulat koorimata” vabaks saada polaarsusest ja kõikidest piirangutest, mida me endale seadnud oleme. Bars muudab meid teadlikumaks ja annab meile maksimaalse energeetilise vabaduse tunda ennast piiritu olendina.

Pikka aega on inimesed funktsioneerinud lähtuvalt oma mõtetest, tunnetest ja emotsioonidest – lähtuvalt meie meele arutlevast meelest, mis ongi loonud reaaluse, kus me elame. Nendest piirangutest vabaks saamine võimaldab hakata elama teadmises, märkamises, olemises ja vastuvõtmises ning  muuta reaalsust oma unistuste elu suunas.

Bars võimaldab elada ilma hinnanguteta, avab uksed muutustele, tervenemisele ja elus piiramatul hulgal võimalustele. Bars puhastab piirangud meie kehast ja erinevatest eluvaldkondadest nagu raha, vanus, seksuaalsus, tervenemine, rõõm, kurbus, loovus, teadlikkus, kontroll...ja veel palju muud.

Kuidas oleks omada vabadust kõikides nendes valdkondades?

Meie pea peal on 32 energiapunkti. Bars toimub läbi nende punktide mõjutamise. Kui neid punkte kergelt puudutada, siis need aktiviseeritakse, lastes energiatel voolama hakata kergemalt ja voolavamalt. Elektriline ühendus mis neid uskumusi, mõtteid ja otsuseid ning emotsioone koos hoidis, ühendatakse lahti ja kõik need, mis pole sul lubanud seni vastu võtta, eemaldatakse kergelt ja pingevabalt.

Meie mälus on kõik tallel – mõtted, emotsioonid, suhtumised läbi aegade. Kui nende Barsi punktidega töötada, siis hakkavad osad sisemised uskumused, mida vaja ei ole, ära lahustama ja mälu nendest tühjenema. Kui vanad osad on läinud, tekib uus ruum selleks, et  kõike uut ja paremat juurde ja vastu võtta.

Sa oled peale seda palju rohkem kohal oma elus, ning minevik ei projekteeri su tulevikku samal moel ja kõik saab Sinu ellu tulla rõõmu, kerguse ja hiilgusega.