Répechage hooldused

Repêchage ® erilisus

1970ndatel aastatel avastas Lydia Sarfati, Repêchage asutaja ja tegevdirektor, merevee ja merevetika imelised nahka uuendavad ning tervendavad omadused. Toetudes läbiviidud uuringutele, pani Sarfati 1980. aastal  aluse uuenduslikele Repêchage nahahooldustoodetele, pakkudes hoolduseks loodussäästlikult korjatud merevetikat nahka täiustavate tulemuste saavutamiseks igal pool maailmas. Uuringute käigus leidis Sarfati, et merevetikas sisaldab suurt kontsentratsiooni väga võimsaid toimeaineid – 12 vitamiini ja mineraali, 42 mikroelementi ning 18 aminohapet – mis aitavad nahka niisutada, taastada, uuendada ning muuta see säravaks!

Repêchage on välja töötanud üle 20 merevetikal põhineva nahahooldussarja igale nahatüübile ning üle 100 toote nii professionaalseks kui ka koduseks hoolduseks.

Vajalikke merevetikaid korjatakse  Prantsusmaal Brittany rannikul ja USA-s Maine rannikul. Rakendades spetsiaalset merevetika filtreerimise tehnikat, jätkab Repêchage toodete arendamist 50,000 ruutmeetrises ISO 9001 sertifikaadile vastavas tootmiskeskuses Secaucuses, New Jersey’s.

Vita Cura näohoolitsus - Nooruse eliksiir nahale

Kortse siluv, näonahka pinguldav ja noorendav hooldus. Viie faasiline pinguldav ja vananemisvastane näohooldus. See hooldus annab kohese noorendava tulemuse, vähendades kortse silmnähtavalt! Kaua püsivad tulemused ja naha uuendus, et hoida naha elastsust ja niiskustaset. Hoolitsuse ajal hellitan Sind veelgi masseerides kõik argipäeva pinged su õlavöötmest ja kätest. Lisaks dekoltee massaaž ja lõõgastav peamassaaž. 

Hydra Dew Pure ™ (Buduaari ilulemmik 2023) - Niisutav ja pinguldav näohooldus

Hydra Dew Pure™ niisutav ja pinguldav näohooldus on välja töötatud ning sobib just kuivale ja väsinud näonahale, mis vajab turgutust.
Näohoolitsus mis ravib näonahka ja lisaks saab nautida ka veel pinguldavat ja ravivat silmahoolitsust.
Antud hoolitsus kombineerib endas parimad koostised maapinnalt ja merest nagu hüaluroonhape, mastik, kolm merevetikaekstrati ja peptiide, mis toovad silmnähtavaid tulemusi.