CNC Happekoorimine

 

Uuenduslikud happekokteilid erinevatele nahaprobleemidele koos individuaalse lähenemisega. 

Varasemate naturaal- ja glükoolhappe asemel on CNC Cosmetic töötanud välja happekokteilid erinevatele nahaprobleemidele. Ühes happekokteilis on kokku viidud erinevad happed AHA happed, BHA happed, piimhape, retinoolhape, askorbiinhape. Et saavutada koos happekoorimisega soovitud tulemusi on hapetele lisatud hulgaliselt peptiidkomplekse, mineraalaineid, vitamiine, põletikuvastaseid toimeaineid, tüvirakke ja hüaluroonhapet.

Kui sügaval nahas happed toimivad?

Tänu peptiidkompleksidele ja erinevatele hapetele, töötavad meie happed kõikides nahakihtides (epidermisest alusnahani). CNC happed on murepõhised – hape töötab just selles nahakihis, kus esineb probleem.

Näiteks, pigment tekib epidermis ehk marrasknahas. Probleemiga tegelev happekokteil sisaldab glükool-ja õunhapet, peptiidkompleksi, valgendavat hüaluroonhapet, ühtlustades koosmõjul nahatooni. Kokteilis olevad Šveitsiõuna tüvirakud aitavad aga kaitsta nahka ja V-lift peptiid tõstab naha elastsust ja parandab naha kontuuri. Seega võitleme pigmendiga, päikesest ja keskkonnast tulenevate naha kahjustustega korraga. Ning see ongi happekokteilide eripära!

Millised on hapete eelised?

Happed ei ole ainult naha koorimiseks, vaid tänapäeval on happed ka mitmete nahaprobleemide lahendajad.

CNC Cosmetic happed:

  • niisutavad;
  • kontuurivad;
  • vähendavad aknet ja leevendavad põletikulist nahka;
  • pinguldavad nahka;
  • vähendavad pigmenti ja kortse (tõstavad kortsupõhja);
  • parandavad raku energiat;
  • annavad nahale vajalikke mineraale, vitamiine ja antioksüdante.

Samuti, kuna CNC hapete sees on retinool, mis stimuleerib kollageeni tootmist ja rakkude jagunemist, siis ühtlasi on see ka väga tugev vananemisvastane kompleks.

10% happehooldus

Ideaalne puhastav/kooriv hooldus kliendile, kes pole varem happeid kasutanud. Sisaldab 10% glükoolhapet ja õunhapet. Glükoolhappe teeb eriliseks asjaolu, et tal on ülimalt väike molekulaarmass, mis aitab imenduda kõikidesse nahakihtidesse. Tulemuseks on "terve ja uus nahk". Õunhape on oma toimelt keratolüütiline, intensiivne niisutaja ja aitab parandada rakkude ainevahetust. Lisaks sisaldab hape Pentavitiini, mis reguleerib nahas niiskust enam kui 72h ja Aquaxyl`i, mis on 3D niisutuskompleks.

20% happehooldus

Ideaalne hooldus tundlikule, ebapuhtale põletikulisele nahale. Sisaldab 20% glükoolhapet ja õunhapet. Glükoolhappe teeb eriliseks asjaolu, et tal on ülimalt väike molekulaarmass, mis aitab imenduda kõikidesse nahakihtidesse. Tulemuseks on "terve ja uus nahk". Õunhape on oma toimelt keratolüütiline, intensiivne niisutaja ja aitab parandada rakkude ainevahetust. Lisaks sisaldab hape veel Glycoin`i, mis stimuleerib rakkude paljunemist ja on tugev rakkude kaitsja ning Echincea`d (antibakteriaalne, põletikuvastane).

40% happehooldus

Ideaalne hooldus akne armidele, kortsudele ja kontuuri taastamiseks. Sisaldab glükool-, õun- ja retinoolhapet. Õunhape on oma toimelt keratolüütiline, intensiivne niisutaja ja aitab parandada rakkude ainevahetust. Lisaks sisaldab hape veel Retinooli (pärsib DNA kahjustusi, aktiveerib kollageeni sünteesi) ja Kumbucha`t (rikkalik vitamiinide, mineraalide ja antioksüdantide poolest - silendab ja niisutab).

60% happehooldus

Ideaalne hooldus kontuuri kaotanud, sügavate kortsudega ja elastsuse kaotanud ebaühtlasele nahale. Eemaldab pigmendilaigud. Sisaldab 60% glükooli, õunhapet ja sidrunhapet. Glükoolhappe teeb eriliseks asjaolu, et tal on ülimalt väike molekulaarmass, mis aitab imenduda kõikidesse nahakihtidesse. Tulemuseks on "terve ja uus nahk". Õunhape on oma toimelt keratolüütiline, intensiivne niisutaja ja aitab parandada rakkude ainevahetust. Lisaks sisaldab hape V-lift peptiide (stimuleerib funktsionaalsete kiudude struktuuri), Whitening + Hyaluron`i (eemaldab pigmendilaigud) ja Malus domestica extract`i (võitleb kronoloogilise vananemisega, tõstab kortsupõhja ja silendab nahka).

Kuurina võib teha 4 happehooldust järjest ja vähemalt 2 nädalat peab olema 2 hoolduse vaheline aeg!

Kui alustada koheselt 20%, 40% või 60% happega, siis on vaja eelnevalt kodus nahk ette valmistada, kasutades spetsiaalset "Pre-Peeling" toonikut https://www.ilusolen.ee/et/a/pre-peeling-100ml, puhastadaes nahka ülepäeva õhtuti vähemalt 2 nädala jooksul enne hooldust!