SWISSLINE CC AI YOUTH BOOSTER 20ml

Hind: 79,00 €
3950,00 €/L
Kaubamärk:  SWISSLINE
Ühik:  ml

tuntud staar-toimeaine, mis võitleb kortsude ja ebaühtlase jumega. Oma boosteris kombineerime erinevad uue põlvkonna retinoidide vormid…mitte ainult puhta retinooli. On tõestatud, et regulaarne madalama kontsentratsiooniga puhta retinooli kasutamine annab parema tulemuse, kui kõrge kontsentratsiooniga lühikese aja jooksul, kõrgem kui 0.5% retinooli võib tekitada liiga palju ärritust ja/või reaktiivsust ka teiste sarnaste toimeainete vastu. Meie boosteri koostist kapseldatud retinooliga ei saa võrrelda tavalise retinoolhappega, sest oleme kombineerinud erinevate retinoidide molekulid, mis täiustavad kapseldatud retinooli toimet ja naha taluvust sellele. Puhta retinooli sisaldus tootes on 0.4%

TOIME

  • Silendab ja tasandab nahastruktuuri.
  • Vähendab poore ja peeneid joonekesi.
  • Vähendab fotovananemise märke tänu pindmisele koorivale toimele.
Kogus (ml):  

Youth booster´it tuleb kasutada ainult õhtuti, segades selle peopesal kokku recovery serum´iga parimaks tulemuseks, või sinu igapäevase kreemiga selle toime intensiivistamiseks.

Veelgi intensiivsema tulemuse saavutamiseks, kanna paar tilka boosterit otse nahale enne recovery serum´it või kreemi, lastes eelnevalt boosteril täielikult nahka imenduda ( seda ainult sellisel juhul, kui on eelnevalt kasutatud retinooliga/a-vitamiiniga tooteid).

Seotud tooted

Sarnased tooted