Kaubamärgid

MAVEX SUPER HYDRATING MASK 8ml

Hind: 10,00 €
1250,00 €/L
Kaubamärk: 
Ühik:  tk
Tarneaeg:  2-5 tööpäeva

Taasärata oma ilu 8ml

Uuenduslik tselluloosimask, millesse on segatud üliniisutavad toimeaineid, mis taastavad naha loomuliku niiskussisalduse. Erakordne toode, milles on ühendatud hüaluroonhappe tõhusus ning algupärane ja asjatundlik kombinatsioon B3-vitamiinist ja Jaapanist pärit yuzuekstraktist. Tagab sügava ja intensiivse niisutuse, mis taastab naha elujõu ning paneb ka kõige kuivema naha elavalt särama. Tihendab näonahka ja annab sellele energiat. Soovitatav kasutada 1–2 korda nädalas. Niisutab ja kaitseb nahka väliskeskkona tegurite eest, jättes selle pehmeks, siledaks ja varustab uue elujõuga.

Kogus (tk):  

TOIMEAINED:

Hüaluroonhape - konkurentsitult üliniisutavate ja niiskussisaldust taastavate omadustega. Niisutab sügavuti, ergutab rakufunktsioone ning muudab naha pringiks, tihedaks ja säravaks.

Yuzu-ekstrakt - ohtralt C-vitamiini sisaldav ekstrakt aeglustab vananemist, mida põhjustavad vabad radikaalid, ning ergutab kollageeni tootmist. Toetab rakkude uuenemist, jättes naha erakordselt pehmeks.

B3-vitamiin - aitab ergutada keramiidide sünteesi, tihendab marrasknaha kaitsebarjääri ning säilitab hüdrolipiidide tasakaalu.

Seotud tooted

Sarnased tooted