MAVEX NÄOPUHASTUS SEEP 75g
400,00 €/Kg
MAVEX Jääkaineid eemaldav hooldus , puhastus 75 ml
Superdetox Treatment on kõrgel tasemel uuenduslik iluhooldusvahend ja murranguline jääkainetest vabastav toode, mis sisaldab ülipuhast taimset aktiivsütt. Puhastab naha tõhusalt kahjulikust keskkonnasaastest (peened osakesed, sudu, suits, ) ja võitleb nahale stressi tekitavate pealiskihi probleemidega.
Superdetox Treatment annab igapäevasele näopuhastusele täiesti uue tähendu-se. Sobib igale nahatüübile, eeskätt jääkainetega saastunud, hallile, elutule, paksenenud ja niiskusevaesele nahale, mis vajab uut energiat.
Superdetox Treatment on seebi kujul näopuhastus toode ,aga ta ei ole seep ega läbinud ühtegi seebistamise protsessi. Sisaldab tõhusat aktiivainete sünergiliselt tasakaalustatud kooslust. See on looduslike ainete võimas kontsentraat, mis võitleb naha vananemisega ja taastab naha loomuliku särava kuma.
Võimas jääkaineid eemaldav toime tuleneb peamiselt uuenduslikust looduslikust füto-kosmeetilisest taimekompleksist – tõhusast ja sünergilisest takja, lavendli, võilille, süstlehi-se teelehe, unimaguna, artišoki ja kibuvitsa kooslusest, mis reguleerib rasueritust, ra-hustab nahka, muudab selle pehmeks ning eemaldab tõhusalt mustuse ja jääkained naha sügavamatest kihtidest. Tänu taimse aktiivsöe võimsale imavale ja jääkainetest vaba-stavale toimele puhastab seerum näonaha sügavuti, eemaldades kahjulikud ained, toksiinid ja keskkonnasaaste. Tänu suurele esimese külmpressi oliiviõli sisaldusele on tootel võimsad niisutavad, rahustavad ja põletikuvastased omadused.
Superdetox Treatment on nahasõbralikum kui näoseebid, sest selle pH-väärtus sarnaneb naha füsioloogilise pH- väärtusega.
Toodet sobib kasutada tavaliste dušigeelide asemel, see loob heaolu tunde, puhastab naha sügavuti ja tagab hellitava iluhoolduse, millele ei leidu võrdset. Valmistatud käsitsi Švei-tsis asuvates Mavexi laboratooriumides.
INCI
Propylene Glycol, Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Sorbitol, Glycerin,Parfum (Fragrance), Charcoal Powder, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Plantago Major Leaf Extract, LavandulaAngustifolia (Lavender) Flower Extract, Taraxacum Officinale Root Extract, Arctium Lappa Root Extract, CynaraScolymus (Artichoke) Leaf Extract, Rosa Centifolia Flower Extract, Papaver Rhoeas Flower Extract, Phenoxyethanol,Etidronic Acid, Ethylhexylglycerin.
Superdetox Treatment ei ole seep ega läbinud ühtegi seebistamise protsessi. Sisaldab tõhusat aktiivainete sünergiliselt tasakaalustatud kooslust. See on looduslike ainete võimas kontsentraat, mis võitleb naha vananemisega ja taastab naha loomuliku särava kuma.
Võimas mürkaineid eemaldav toime tuleneb peamiselt uuenduslikust looduslikust füto-kosmeetilisest taimekompleksist – tõhusast ja sünergilisest takja, lavendli, võilille, süstlehi-se teelehe, unimaguna, artišoki ja kibuvitsa kooslusest, mis reguleerib rasueritust, ra-hustab nahka, muudab selle pehmeks ning eemaldab tõhusalt mustuse ja mürkained na-ha sügavamatest kihtidest. Tänu taimse aktiivsöe võimsale imavale ja mürkainetest vaba-stavale toimele puhastab seerum näonaha sügavuti, eemaldades kahjulikud ained, toksii-nid ja keskkonnasaaste. Tänu suurele esimese külmpressi oliiviõli sisaldusele on tootel võimsad niisutavad, rahustavad ja põletikuvastased omadused.
Superdetox Treatment on nahasõbralikum kui näoseebid, sest selle pH-väärtus sarnaneb naha füsioloogilise pH- väärtusega.
Toodet sobib kasutada tavaliste dušigeelide asemel, see loob heaolutunde, puhastab na-ha sügavuti ja tagab hellitava iluhoolduse, millele ei leidu võrdset. Valmistatud käsitsi Švei-tsis asuvates Mavexi laboratooriumides.
Active Carbon Face Serum 50ml
Lifting-efektiga detoksifitseeriv ja niisutav näoseerum, mis on koostatud tasakaalustatud seguga taimsetest ja tehnoloogilistest toimeainetest.
Sisaldab toimeainena HyaloMatrixit, 5 kõrge ja madala molekulmassiga hüaluroonhappe segu, mis võib ennetada kortsude teket, suurendada naha elastsust ja muuta vananemisilmingud vähem nähtavaks.Sisaldab puhastava toimega taimesüsi, Takjas, lavendel, võilill, jahubanaan, maisimagun, artišokk ja roos, taimed, mida iseloomustab rasueritust reguleeriv, rahustav ja pehmendav toime, Šveitsi Edelweiss, haruldane alpi taim, mis võib takistada kollageeni- ja elastiinikiudude riknemist ning võidelda vabad radikaalid ja kapseldatud C-vitamiin, mis vabanevad järk-järgult nahka, soodustades kollageeni sünteesi ja ennetades fotovananemist.
Sobib kõikidele nahatüüpidele, eriti toksiine sisaldavale, tuhmile, elutule ja dehüdreeritud nahale.
Micellaar 6/1 puhastus näole.kaelale,dekolteele.
Kuuetoimeline siidine mitsellvahtnäole ja silmaümbruse leebeks puhastamiseks:
Kiire ja lihtne viis naha põhjalikuks puhastamiseks ja veekindla jumestuse eemaldamiseks:
- Puhastab
- Eemaldab jumastuse
- Pigmendilaikudevastane
- Vähendab rasueritust
- Bakteritevastane
- Rahustav
MAVEX Puhastav Geel 150ml
MEDITSIINILISED RAVIMTAIMED JA HOOLDUSTE AKTIIVSED KOOSTISOSAD
Kooriva, puhastava, rasu normaliseeriva ja matistava toimega mahaloputav puhastusgeel. Ebapuhtale, kombineeritud ja rasusele aknele kalduvatele nahatüüpidele. Antibakteriaalsete ainetega. Puhastab sügavalt, ärritamata, eemaldab liigse rasu ja vähendab silmnähtavalt naha rasu. Põhineb Vulkaaniline savi, tsinkoksiid ja polühüdroksühapped (laktobioonne ja glükonolaktoon). See sisaldab Acnesil funktsionaalne kompleksi.
On valmistatud 100% kookospähklist saadud taimsetest pindaktiivsetest ainetest ega sisalda seepe ega sulfaate. On nahale äärmiselt õrn ja tekitab pehme vahu, mis puhastab põhjalikult, ärritamata, jättes naha elujõuliseks, puhtaks ja matiseks.
Mavex Purifying Cleansing Gel-Puhastav Geel koosneb 97% looduslikest koostisosadest. Purifying Cleansing Gel regulaarne kasutamine võimaldab hoida folliikuleid vabana, vältides nii keratiinikorke.
Dermatoloogilised uuringud on näidanud Purifying Toneri ohutust ja head nahataluvust.
INCI
Aqua (Water), Glycerin, Propanediol, Kaolin, Bentonite, Decyl glucoside, Sodium methyl oleoyl taurate, Zinc oxide, Sodium polyacryloyldimethyl taurate, Capryl/capramidopropyl betaine, Sodium sesamphoacetate, Niacinamide, Picea abies extract, Sodium hyaluronate crosspolymer, Betaine, C12-13 alkyl lactate, Panthenol, Decylene glycol, Allantoin, Polyglyceryl-4 caprate, Polyglyceryl-6 caprylate, Xanthan gum, Gluconolactone, Lactobionic acid, Mandelic acid, Sodium undecylenate, Lactic acid, Parfum (Fragrance), Chlorophyllin-copper complex, Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Disodium EDTA, Linalool.
Aknesil kompleks
Spetsiifiline uue põlvkonna dermatseutiline aktiivne kompleks, mis pärsib akne eest vastutavate bakterite Propionibacterium acnes kasvu. See vähendab vistrike ja laikude arvu, normaliseerib rasu tootmist.
Kerged kortsud, Kuiv nahk, Punetav & tundlik nahk, Vananemisvastane
Näotoonik, mis taastab naha naturaalse PH taseme ja koorib õrnalt nahka salitsüülhappega andes nahale noorusliku jume. Toonik sisaldab merevetikat Laminaria Digitata, antioksüdantset rohelist- ja valget teed, nahka rahustavat aaloed, kummelit ja apelsini vett, jättes naha värskeks ja andes särava jume.
Koostisosad: Water/Aqua/Eau, Propanediol, Glycerin, Laminaria Digitata Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Citrus Sinensis (Orange) Fruit Water, Salicylic Acid, Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Polysorbate 20, Potassium Sorbate, Fragrance.
Kasutamine: Piserda toonikut peale puhastusvahuga puhastamist näole ja kaelale hommikul ja õhtul, seejärel sobiv näokreem või seerum.
BIOLIGHT™ nahatooni ühtlustav toonik puhastab nahka muutes selle märgatavalt siledamaks ja säravamaks. Eksklusiivne Laminaria komplekslisand sisaldab valitud merevetikaid, pajukoort, Gotu Kolat ja lagritsat, mis silendavad nahka, andes säravama jume ning aidates vähendada ebaühtlast nahatooni ja hüperpigmentatsiooni.
Koostisosad: Water/Aqua/Eau, Propanediol, Laminaria Digitata Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Sodium PCA, Bellis Perennis (Daisy) Flower Extract, Pelvetia Canaliculata Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Aspalathus Linearis Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil, Citric Acid, Sodium Benzoate, Glycerin, Phenethyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Polysorbate 20
Kasutamine: Võta väike kogus vatipadjale ja toniseeri näonahka peale puhastuspiimaga puhastamist hommikul ja õhtul.
Hoiatus: kasuta silmaümbruses ettevaatlikult!
Kerge ja kreemjas puhastusvaht kõikidele nahatüüpidele.
Sobib ka eriti tundlikule nahale. Allantoiin, pantenool ja looduslikud õlid puhastavd, niisutavad ja värskendavad nahka. Omab nahka rahustavat toimet.
Eelised:
- eemaldab nahalt mustuse ja jumestuse
- puhastab õrnalt, kuivamata
- ei jäta nahka kiskuma
- sobilik ka silmameigi eemaldamiseks
Sobilik: kõikidele nahatüüpidele.
Toimeained: allantoiin, D-pantenool, glütseriin.