CNC DUŠŠIGEEL KOOS HÜALUROONHAPPEGA 200ml
130,00 €/L
MicroSilver BG ™ dušigeel koos hüaluroonhappega.
Kerge dušigeel, millel on stabiliseeriv ja antibakteriaalne toime. Eriti efektiivne sügeleva, tundliku ja ärritunud naha korral. Turgutab ja varustab nahka intensiivselt niiskusega ning kaitseb seda negatiivsete keskkonnamõjude eest.
Eelised:
- puhastab keha nahka õrnalt ja põhjalikult
- kaitseb nahka kuivuse eest
Sobilik: kogu keha nahale, mis kaldub väikestele punnikestele ja vistrikutele. Tundlikule, sügelevale, ärritunud nahale.
Toimeained: glütseriin, betaiini, kookos-glükosiide, hõbe, hüaluroonhape, seriin, uurea, sorbitool, allantoiini.
Niisutav kehakreem 200ml
Meeldiv, niisutav kehakreem sobib pikaajaliseks kasutamiseks nõudlikule ja tundlikule nahale, millel on kalduvus ärrituda.
Tänu hõbeda antibakteriaalsele mõjule taastab naha tasakaalu, leevendab sügelust ja kaitseb nahka kahjulike
keskkonnamõjude eest. Toimeained: hõbe, pantenool, makadaamiapähkliõli, avokaado õli, jojobaõli, saialill, E-vitamiin
See põletikuvastaste omadustega niisutav kreemmask on mõeldud spetsiaalselt ärritunud ja ebapuhta naha hoolduseks. Tulemuseks on õrn ja kaunis jume. Kreemmask hellitab nahka ning jätab selle delikaatselt pehmeks ja siledaks. Sobib kõikidele nahatüüpidele, eriti ebapuhtale, tundlikule, ärritunud ning punetustele kalduvale nahale.
¤ Hõbedat ja pantenooli kasutatakse nahal stabiliseeriva ja antibakteriaalse toime saavutamiseks ning naha rahustamiseks.
¤ Sheaõli ja sheavõi kombinatsioon hooldab nahka intensiivselt.
Eelised:
- kaitseb, rahustab ja hooldab nahka
Sobilik: kõikidele nahatüüpidele, eriti ebapuhtale, tundlikule ja ärritunud nahale, millel on kalduvus punetusele.
Toimeained: hõbe, shea õli, sheavõi, pantenool.
Eriti rahustav kreem kuivale ja tundlikule nahale 50ml
Kreem tasakaalustab naha allergilisi reakstioone, et leevendada sügelust ning punetust. Regulaarne kasutamine aitab muuta nahka vastupidavamaks väliste mõjutuste eest. Toimeained on: merevesi, E-vitamiin, tsink, Aasia vesinaba, hõbe, kõrvitsaseemne ekstrakt.
Kergesti imenduv, delikaatse lõhnaga, kaitsefaktoriga kätekreem. Pantenool, vitamin B5, silendavad ja kaitsevad stressis ja räsitud nahka. Kreem sisaldab hyaluroonhapet, mis niisutab sügavalt ja on vananemisvastase toimega. Kreem silub kortsukesi kätel. Vitamiin E kaitseb vananemise vastu, UV kiirguse, külma. Hõbe omab antibakteriaalset ja põletikuvastast toimet. Vitamiin B3 aitab võidelda pigmendatsiooni vastu. Kasuta puhastele kätele vastavalt vajadusele.
Eelised:
- pikaajaline antimikroobne kaitse 48 tundi
Sobilik: lõhenenud, karedale ja ärritunud nahale.
Toimeained: hõbe, hüaluroonhape, niatsiin (vitamiin B3), letsitiin.
Ensüümkoorija 50ml
Õrn, ensümaatiline koorimine valmistab naha ette protseduurideks. Eemaldab kergesti surnud naharakud ja avab poorid. Sobib ideaalselt naha ettevalmistuseks, toimeainete paremaks vastuvõtmiseks. Aitab ergutada rakkude ainevahetust ja toetab nende uuenemist.
Kerge ja ülitõhus hoolduskreem kombineeritud ja rasusele nahale. Avab ummistunud poorid, tasakaalustab kiiresti rasu tootmist ja hoiab ära edasiste põletikukollete moodustumise. Kreem aitab võidelda nahaärrituse, punetuse ja põletikuga. Nahk näeb välja klaarim, ühtlasem ja tervem.
Eelised:
- tagab piisava niiskuse
- ühtlustab jumet
- kaitseb vabade radikaalide eest
Sobilik: kombineeritud nahk, rasune või probleemne nahk. Sobib ka teisemelistele.
Toimeained: hõbe, pantenool, tokoferool, tsink, oleanolic happe.
Mahe puhastusgeel aitab avada ummistunud poorid ja reguleerib rasu tootmist. Rahustav toime ärritustele ja põletikele tagab puhta ja klaari naha tunde. Ultrapuhtal hõbedal on desinfitseeriv, viirusevastane ja fungitsiidne toime.
Eelised:
- aitab normaliseerida liigset rasu tootmist
- nahaärrituste ja põletikuliste protsesside leevendaja
- stabiliseerib naha kaitsekihti
- intensiivne, kuid õrn puhastusgeel
Sobilik: igat tüüpi ja vanuses nahale. Eriti rasusele ja probleemsele nahale.
Toimeained: koko-glükosiidid, hõbe, glütseriin, limoneen.
Veelgi täidlasemad, lummavamad ja niisutatud huuled…..
Annab huultele selgepiirilise kontuuri, vähendab huuleümbruse kortsukesi, loob täidlase ja pringi huule. Peptiidide rikas seerum annab huultele kohese tõstva,täitva tulemuse. Rikkalik piparmündiõli, stimuleerib vereringet huultes, andes mõnusalt värske tunde huultele. Vitamiin E kompleks koos kookosõliga-niisutab isegi ektreemselt kuivad huuled ja annab pehme, sametise tunde. Sisaldab makadaamiapähkli ekstrakti, mis hooldab su huuli sügavuti. Kanda huultele 2-3 korda päevas (NB!mitte rohkem).
Eelised:
- lummavalt täidlased huuled
- selgejooneline huulekontuur
- stimuleerib kollageeni sünteesi
Sobilik: kõigile.
Toimeained: Peptiidid, makadaamia pähkliõli, shevõi, piparmünt, orgaaniline kookosõli.
MAVEX Pigmendilaike ennetav ja pleegitav vananemisvastane seerum kätele 30ml
Uuenduslik ja võimas kontsentreeritud seerum, mis on välja töötatud tumedate laikudega kätenahale. Seerum tungib sügavatesse nahakihtidesse, vähendades tõhusalt ebaühtlast nahatooni ja tumedaid laike. Noorendab käsi, takistab vananemist ja võitleb vabade radikaalidega.
Ultrabright Bio Complex® – erakordne suure kontsentratsiooniga looduslik taimne kompleks, mis sisaldab Šveitsi Ürt-Allikkressi võrsete ja genisteiini uuenduslikku sünergilist kooslust. Tungib sügavale naha sisse, vähendades tõhusalt ebaühtlast nahatooni ja tumedaid laike.
Soolakristallid sisaldavad erakordselt palju mineraale ja mikroelemente.
Alpi Jänesekäpa tüvirakud taastavad naha erakordsed kaitse- ja uuendusmehhanismid, kaitsevad päikesekiirguse eest, takistavad hüaluroonhappe ning kollageeni- ja elastiinikiudude kadu ning võitlevad vabade radikaalide tekkega.
INCI
Aqua, Glycerin, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Polyquaternium-10, Mandelic Acid, Parfum,
Lonicera Caprifolium Flower Extract, Alcohol, Limonene, Polysorbate 80, Propylene Glycol, Lonicera Japonica Flower Extract, EDTA,
Lecithin, Phenoxyethanol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Biosaccharide Gum-1, Leontopodium Alpinum Meristem Cell Culture, Pentylene
Glycol, Sodium Hyaluronate, Tropolone, Soluble Collagen, Linalool, Soy Isoflavones, Citral, Benzyl Benzoate, Lepidium Sativum Sprout Extract, Xanthan Gum, CI 15985.
Sametine Kuivõli kätele 50 ml
Vitamiinirikas taimsete õlide kompleks, mis kaitseb nahka ning muudab selle elastseks, niisutatuks ja siledaks. Tootel on nahka rahustavad ja rasueritust normaliseerivad omadused, mis ergutavad päris- ja marrasknaha paranemist. Imendub kergesti, ei jäta nahka rasvaseks ja tagab kiire leevenduse. Vitamiinidega toidetud nahk muutub erakordselt säravaks ja mõnusalt siidiseks.
Hüaluroonhape – ülipuhas ja täiesti looduslik hüaluroonhape tungib naha pealmistesse kihtidesse ning tagab sügava ja võimsa niisutuse.
Mandelhape – mandlitest eraldatud hape, mis tänu oma depigmenteerivale toimele vähendab tõhusalt ebaühtlast nahatooni ja tumedaid laike.
Greibiekstrakt, mustikas, harilik aaloe, kuuseekstrakt, emajuur, argaaniaõli, merekollageen, puhas mesilasvaha, oliivi-, palmi- ja avokaadoõli.
INCI
Propylheptyl Caprylate, Dicaprylyl Carbonate, Coco-Caprylate/Caprate, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Elaeis Guineensis Oil, Persea Gratissima Oil, Parfum, Olea Europaea Fruit Unsaponifiables, Limonene, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Linalool, Citral, Benzoate, Beta-Sitosterol, Citronellol, Squalene, Geraniol.
Aromaatne Alpi nektar 50 ml
Hoolikalt läbimõeldud kooslus aromaatsete alpitaimede väärtuslikest ja ainulaadsetest eeterlikest õlidest. Selle imelise Alpi nektari koostisesse kuuluvad mündi, eukalüpti, kase, küpressi ja mägimänni õlid, mis tagavad võimsa tundeelamuse ja muudavad aromaatse jalavanni kordi tõhusamaks. Alpitaimede tugeva, läbitungiva aroomiga eeterlikud õlid segunevad vanniveega ning toovad teieni ülipuhta, puutumatu looduse värvid ja elamused, samal ajal kui keha ja meelt ümbritsevad ainulaadsed, kütkestavad ja rahustavad lõhnad. Erakordse Alpi nektariga vanni nautides mähib teid endasse soe ja lõõgastav lõhn, mis mõjub nahale ja meeltele ergutavalt. See sensuaalne nektar äratab kogu keha, ümbritsedes teid ainulaadse tundeelamuse jooksul läbitungiva aroomiga.
INCI
Aqua, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Pinus Mugo Leaf Oil, Cupressus Sempervirens Oil, Caprylyl Glycol, 1,2- Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Limonene, CI 42090, CI 19140, Betula Alba Twig Oil, Tropolone, Linalool.
Siidine jalakoorija 100 ml
Jalgade nahale välja töötatud uuenduslik toitev ja rahustav koorija, mis pakub leevendust ja muudab hetkega säravaks ka kõige kuivema naha. Tõhusalt koorivate omadustega soolakristallid vähendavad sarvestunud nahka ning muudavad naha taas kauniks ja meeldivalt sametiseks.
Emajuur hoiab ära liigse higistamise, rahustab, pakub leevendust ja eemaldab halva lõhna. Tulemus: ülimalt puhtad, hapnikuga varustatud ja erakordselt siledad jalad. See on tõeline puhastusrituaal, mis tagab sügava heaolutunde.
INCI
Caprylic/Capric Triglyceride, Laureth-3, Ethylhexyl Stearate, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Silica, Cetyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Hydrogenated
Castor Oil, Cera Alba Menthol, Parfum, Magnesium Sulfate, Glycerin, Aqua, Gentiana Lutea Root Extract, CI 61565.