Collagen- Boost Ampullid – Aminohapped & Tripeptiid 10 X 2ml

Kaubamärk:
Ühik: kompl
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Hind:
38,50 €
Kogus: - +
   - või -   

Näoovaali taastamiseks

Mõju: Botaanilisel kollageenil on intensiivne niisutav toime, kollageeni peptiidid aga stimuleerivad kollageeni ja elastiini sünteesi. Kontuurid on tugevdatud ja pingul. Nooruslik kontuur ja särav nahk

Eelised:

• pinguldatud näokontuurid

• nooruslik, elujõus nahk

Toimeaine ekstrakt: Botaaniline kollageen, tripeptiidid

Märkus! Ärge laske tootel silma sattuda. Ärge avage ampulle paljaste kätega. Ampullid tuleb ära kasutada kohe pärast avamist. 

Sarnased tooted

MAVEX Hüaluroonhappe seerum 15 ml

Ülipuhast hüaluroonhapet sisaldav tõeline vananemisvastane eliksiir, mis pinguldab nahka kahel moel: täidab ja silub hetkega miimikakortse ning ergutab kollageeni sünteesi, tagades naha toonuse, niisutatuse ja sära.

Sisaldab rohkelt Ganoderma ekstrakti, mis võitleb naha vananemisega ja ergutab naharakkude uuenemist. Erakordselt tõhusad Ruskuse, Aasia Vesinaba, Hobukastani, Peiulille ja Lagritsajuure ekstraktid kaitsevad ning toovad leevendust tundlikule ja rosaatsea all kannatavale nahale. Tulemused on koheselt nähtavad: väärtuslikud looduslikud aktiivained toidavad nahka, annavad nahale uue sära ning õrna ja siidise pehmuse.

INCI

Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Ganoderma Lucidum Extract, Lentinus Edodes Extract, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Panthenol, EDTA, Inositol, Ruscus Aculeatus Root Extract, Ammonium Glycyrrhizate, Escin, Tropolone, Centella Asiatica Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Hydrolyzed Yeast Protein.

Tootekood: 05-009 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
69,00 €

MAVEX NIISUTAV MATISTAV KREEM 50ml

MEDITSIINILISED RAVIMTAIMED JA HOOLDUSTE AKTIIVSED KOOSTISOSAD 

TOOTE OMADUSED Hydrating Mat Cream koosneb 98% looduslikest koostisosadest, on erakordselt kerge, sametise ja siidise tekstuuriga ning väga õrna lõhnaga. Lihtne peale kanda, imendub kiiresti ega ole rasvane. See annab suurepärase pehmustunde ja kohese mugavuse. Nahk näeb koheselt värskem ja säravam välja, tagades särava ilu, mis kestab kogu päeva. See on koostatud uuendusliku Lamellar Biomimetic Technology abil, mis hajutab aktiivsed koostisosad läbi kõigi nahakihtide kuni sügavamate sihtrakkudeni, tagades tavapäraste kosmeetiliste kreemidega võrreldes parema jõudluse.

INCI
Aqua (Water), Propanediol, Niacinamide, C12-13 alkyl lactate, Polyglyceryl-3 methylglucose distearate, Silica, Glyceryl stearate, Triethyl citrate, Picea abies extract, Simmondsia chinensis (Jojoba) seed oil, Carthamus tinctorius (Safflower) seed oil, Sodium hyaluronate crosspolymer, Zinc oxide, Gluconolactone, Mandelic acid, Lactobionic acid, Betaine, Panthenol, Allantoin, Tocopheryl acetate, Xanthan gum, Sodium polyacryloyldimethyl taurate, Cetearyl alcohol, Decylene glycol, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance), Linalool, Limonene, Geraniol, Citral.

Aknesili kompleks
Spetsiifiline uue põlvkonna dermotseutiline aktiivne kompleks, mis pärsib akne eest vastutava bakteri Propionibacterium acnes kasvu.See vähendab vistrike ja pustulite arvu, normaliseerib rasu tootmist ja soodustab selle vedeldamist, hõlbustades selle väljutamist ja takistades komedoonide, papulide ja pustulite teket.

Tootekood: sebo1 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
60,00 €
  • Vähendab miimikajooni ja kortse näonahal.
  • Niisutab nahka ja muudab pehmeks.
  • Pinguldab tekitades hetkega “face-lift” tunde.
  • Parandab naha tekstuuri.

Koostisosad: Water/Aqua/Eau, Propanediol, Pentylene Glycol, Laminaria Digitata Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Acetyl Hexapeptide-8, Mirabilis Jalapa Extract, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-5, Palmitoyl Tetrapeptide-7, N-Hydroxysuccinimide, Chrysin, Glycerin, Butylene Glycol, Steareth-20, Carrageenan, Glucose, Sodium Dehydroacetate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol

Kasutamine: Eemalda kile ning kanna eelnevalt puhastatud näole, hoia peal 10-15 minutit. Sobib kasutamiseks igal ajal, ideaalne enne tähtsat sündmust või hommikul enne meigi peale kandmist. Näonahk on niisutatud ja särav.
Tulemuse hoidmiseks kasutada 2-3 korda nädalas.

Tootekood: RR28 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
97,50 €

Puhastuspiim, mis ühendab endas uuenduslike vananemisvastaste toimeainete efektiivsuse taimsete puhastusainete õrnusega. See eemaldab ebapuhtused, saastavad osakesed, peene tolmu ja meigi, jättes naha niisutatuks, pehmeks ja tasakaalustatuks. Dermo-clean tehnoloogiaga, mis põhineb taimsel päritolul, looduslikel pesuvahenditel, aitab tugevdada naha barjääri ja säilitab niiskust ka pärast puhastamist. Rikas vitamiinide ja mikroelementide poolest, sellel on rikkalik ja sametine tekstuur, mis jätab naha pehmeks, toidetuks ja siidiseks.

Dermal 3X Complex: toimib endogeensele kollageenile, et taastada elutähtsad funktsioonid, stimuleerides sünteesi, tugevdades kiude ja parandades nende biomehaanilisi omadusi. 3 võimsat uue põlvkonna aktiivset koostisainet, mis on kombineeritud sünergias erakordses kõrgtehnoloogilises dermotseutilis kompleksis:

1. Botaaniline kollageen , 100% looduslik, Cosmose sertifikaat ( Organic and Natural Certification for Cosmetics ).Ekstraheeritud akaatsiapuust. Täiuslik taimne alternatiiv loomsele kollageenile, kõige kaasaegsemate uuringute tulemus.

2. Siberi männi seemnetest saadud looduslikud kapseldatud peptiidid. Esimene taimse päritoluga kontsentraat maailmas, mis sarnaneb matrichinaga. Need mõjutavad naha struktuuri, parandades pärisnaha elastsete kiudude korraldust ja jaotumist.

3. Bakuchiol , mis on saadud India Babchi taimest, on botaaniline alternatiiv traditsioonilisele retinoolile. Aktiveerib retinoolisarnased retseptorid, stimuleerides rakkude uuenemist. Sellel ei ole kõrvalmõjusid, see võitleb kortsude vastu ja suurendab naha heledust noore ja värske jume jaoks.

Hyalumarine Complex , madala molekulmassiga hüaluroonhappe ja merevetikatest ekstraheeritud looduslike suhkrute kombinatsioon. See toimib kauakestva veevaruna, mis püsib kuni 72 tundi. See vähendab transdermaalset aurustumist ja neutraliseerib vanusest tingitud dehüdratsiooni.

Selle erakordse koostise lõpetavad hüaluroonhape, sheavõi, argaania- ja jojobaõli, looduslik biomimeetiline niisutav kompleks, mis tagab sügava niisutuse, E-vitamiin, betaiin, kreatiin, pantenool, allantoiin ja taimset päritolu meigieemaldajad.

Kasutamine: Kanna näole, kaelale ja dekolteele.
Masseeri ringjate liigutustega, seejärel eemalda ettevaatlikult veega niisutatud vatipadjakeste või käsnadega.
Patsutage oma nägu paberrätikuga kuivaks.

Tootekood: 10-001 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
45,00 €

Kirjeldus: Vitaliseeriv 2-faasiline ampull võimsa rakukaitse kombinatsiooniga Q10, astelpajuõli ja E-vitamiiniga.

Mõju: Uuenduslik valem aktiveerib naha loomulikke taastumisprotsesse, täiendab selle energiavarusid ja kaitseb optimaalselt oksüdatiivse stressi eest. Hüaluroonhape ja fermenteeritud toimeained reguleerivad lipiidbarjääri ja suurendavad niiskusesisaldust. Noorusliku säraga taaselustatud jume jaoks.

Sobib: väsinud, energiavaene ja taastumist vajav nahk, tugev antioksüdant  ja rakukaitse

Eelised:

  • Stimuleerib rakkude aktiivsust ja taastumist
  • Energiseeritud ja taaselustatud naha jaoks
  • Niisutava seerumi ja rakke kaitsvate õlide kombinatsioon
  • Aktiveerib naha barjääri, rahustab ja lõdvestab

Kasutamine: Raputage klaasampulli ja murdke see ettevaatlikult ampulliavaja või näorätikuga lahti. Kandke hoolikalt puhastatud ja tooniseeritud nahale ning patsutage õrnalt. Seejärel jätkake oma tavapärase päeva- või öökreemiga.

Toimeained: Astelpajuõli, Q10 (ubikinoon), hüaluroonhape, mandliõli, tokoferool, Bacillus ferment, päevalilleõli

Oluline MÄRKUS. Ärge laske tootel silma sattuda. Ärge avage ampulle paljaste kätega. Ampullid tuleb kasutada kohe pärast avamist.

Tootekood: 101344 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
31,00 €