MAVEX AROMAATNE ALPI NEKTAR TILGAD 50ml

Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Hind:
45,00 €

900,00 €/L
Kogus: - +
   - või -   

Aromaatne Alpi nektar 50 ml

Hoolikalt läbimõeldud kooslus aromaatsete alpitaimede väärtuslikest ja ainulaadsetest eeterlikest õlidest. Selle imelise Alpi nektari koostisesse kuuluvad mündi, eukalüpti, kase, küpressi ja mägimänni õlid, mis tagavad võimsa tundeelamuse ja muudavad aromaatse jalavanni kordi tõhusamaks. Alpitaimede tugeva, läbitungiva aroomiga eeterlikud õlid segunevad vanniveega ning toovad teieni ülipuhta, puutumatu looduse värvid ja elamused, samal ajal kui keha ja meelt ümbritsevad ainulaadsed, kütkestavad ja rahustavad lõhnad. Erakordse Alpi nektariga vanni nautides mähib teid endasse soe ja lõõgastav lõhn, mis mõjub nahale ja meeltele ergutavalt. See sensuaalne nektar äratab kogu keha, ümbritsedes teid ainulaadse tundeelamuse jooksul läbitungiva aroomiga. 

INCI 

Aqua, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Pinus Mugo Leaf Oil, Cupressus Sempervirens Oil, Caprylyl Glycol, 1,2- Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Limonene, CI 42090, CI 19140, Betula Alba Twig Oil, Tropolone, Linalool.

 

Sarnased tooted

Ülimalt pehme puhastusvaht apelisniõie ekstraktiga.

Puhastab nahta pehmelt ja õrnalt. Peale puhastamist on nahk puhas ja värske. Kanna vaht kuivale nahale, puhasta ja loputa veega.

Eelised:

  • eemaldab õrnalt ja põhjalikult mustuse, jumestuse
  • jätab naha värskeks

Sobilik: kõikidele nahatüüpidele.

Toimeained: apelsini õite vesi, apelsini õite õli.

 

Tootekood: 102006 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
34,10 €

MAVEX Siidine kätekoorija 100 ml

Sisaldab tugeva kooriva toimega soolakristalle, mis aitavad hetkega toita, rahustada, parandada ja siluda ka kõige kuivemat nahka.

Taastab käte sära ja muudab need meeldivalt sametiseks. Tulemus: ülimalt puhas, hapnikuga varustatud ja erakordselt sile kätenahk. See on tõeline puhastusrituaal, mis tagab sügava heaolutunde ja suurepärase sileda naha.

INCI

Caprylic/Capric Triglyceride, Laureth-3, Ethylhexyl Stearate, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Silica, Glyceryl Stearate, Cetyl Palmitate, Limonene, Hydrogenated Castor Oil, Cera Alba, Parfum, Magnesium Sulfate, Aqua, Limon Fruit Oil, Alcohol, Zea Mays Oil, Citral, Lecithin, Beta-Carotene, Glycerin,
Linalool, Leontopodium Alpinum Meristem Cell Culture, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citronellol, Tocopherol, CI 26100, Xanthan Gum.

Tootekood: 02-001 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
42,00 €

MAVEX Pigmendilaike ennetav ja pleegitav vananemisvastane seerum kätele 30ml

Uuenduslik ja võimas kontsentreeritud seerum, mis on välja töötatud tumedate laikudega kätenahale. Seerum tungib sügavatesse nahakihtidesse, vähendades tõhusalt ebaühtlast nahatooni ja tumedaid laike. Noorendab käsi, takistab vananemist ja võitleb vabade radikaalidega.

Ultrabright Bio Complex® – erakordne suure kontsentratsiooniga looduslik taimne kompleks, mis sisaldab Šveitsi Ürt-Allikkressi võrsete ja genisteiini uuenduslikku sünergilist kooslust. Tungib sügavale naha sisse, vähendades tõhusalt ebaühtlast nahatooni ja tumedaid laike.

Soolakristallid sisaldavad erakordselt palju mineraale ja mikroelemente.

Alpi Jänesekäpa tüvirakud taastavad naha erakordsed kaitse- ja uuendusmehhanismid, kaitsevad päikesekiirguse eest, takistavad hüaluroonhappe ning kollageeni- ja elastiinikiudude kadu ning võitlevad vabade radikaalide tekkega.

INCI

Aqua, Glycerin, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Polyquaternium-10, Mandelic Acid, Parfum,
Lonicera Caprifolium Flower Extract, Alcohol, Limonene, Polysorbate 80, Propylene Glycol, Lonicera Japonica Flower Extract, EDTA,
Lecithin, Phenoxyethanol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Biosaccharide Gum-1, Leontopodium Alpinum Meristem Cell Culture, Pentylene
Glycol, Sodium Hyaluronate, Tropolone, Soluble Collagen, Linalool, Soy Isoflavones, Citral, Benzyl Benzoate, Lepidium Sativum Sprout Extract, Xanthan Gum, CI 15985.

Tootekood: 02-008 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
45,00 €

Aktiivsöega jalakreem 100 ml

Hoiab ära ebameeldiva lõhna tekke, takistamata jalgade loomulikku higistamist. Eemaldab naha pealiskihist erakordselt hästi mürke, puhastab nahka ja vabastab selle kahjulikest ainetest. 

Võimas bakteriaalne  toime tagab jalgade hea hügieeni ning hoiab ära nende haudumise. Kreemi uuenduslik ja looduslik dermokosmeetiline tehnoloogia pärsib higi lagunemist tekitavaid ensüüme

  • Imab ja kõrvaldab ebameeldivat lõhna eritavad lenduvad ained.
  • Hoiab ära higi lagundavate bakterite paljunemise.
  • Tänu ülikergele tekstuurile imendub hetkega naha sisse.

Ei sisalda higistamisvastaseid aineid, alumiiniumi soolasid, värvaineid, petrolaatumit, parabeene, parafiini, etüülalkoholi ega adstringente.

Orgaaniline taimne süsi moodustab koos riitsinushappe soolaga sünergilise koosluse, mis imab valkude lagunemisest tekkinud molekulid ja hoiab ära ebameeldiva lõhna tekke.

Looduslik ensümaatiline funktsioon hoiab ära kirbe lõhna tekitavate rasvhapete moodustumise.

Puhastatud rosmariiniõli ekstrakt – antioksüdatiivne toime.

Tüümiani eeterlik õli pidurdab bakterite kasvu ja paljunemist.

Looduslikud mentoolikristallid värskendavad ja toniseerivad nahka.

INCI

Aqua, Ethylhexyl Palmitate, Triethyl Citrate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Zinc Ricinoleate, Glycerin,  Glyceryl Stearate Se, Carbon,
Rosmarinus Officinalis Extract, Menthol, Phenoxyethanol, Lactic Acid, Xanthan Gum , Dimethicone , Thymus Vulgaris , Ethylhexylglycerin, Triclosan, Coumarin, Linalool.

Tootekood: 01-008 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
45,00 €

Rahustav ja jahutav geel, peale päevitamist.

Tõhus naha hooldus koos aloe vera ekstraktiga niisutab ja säilitab naha elastsuse.

Eelised:

  • tagab nahale niiskuse
  • säilitab naha elastsuse
  • rahustab nahka pärast päevitamist

Sobilik: kõikidele nahatüüpidele.

Toimeained: aloe vera ekstrakt, nõia-pähklipuu (hamamelis), pantenool, nisu glükosiidid.

Tootekood: 109024 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
29,60 €