VITA CURA® NAHKA UUENDAV TOONIK SALITSÜÜLHAPPEGA 177ml
265,54 €/L
Kerged kortsud, Kuiv nahk, Punetav & tundlik nahk, Vananemisvastane
Näotoonik, mis taastab naha naturaalse PH taseme ja koorib õrnalt nahka salitsüülhappega andes nahale noorusliku jume. Toonik sisaldab merevetikat Laminaria Digitata, antioksüdantset rohelist- ja valget teed, nahka rahustavat aaloed, kummelit ja apelsini vett, jättes naha värskeks ja andes särava jume.
Koostisosad: Water/Aqua/Eau, Propanediol, Glycerin, Laminaria Digitata Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Citrus Sinensis (Orange) Fruit Water, Salicylic Acid, Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Polysorbate 20, Potassium Sorbate, Fragrance.
Kasutamine: Piserda toonikut peale puhastusvahuga puhastamist näole ja kaelale hommikul ja õhtul, seejärel sobiv näokreem või seerum.
Õrn vananemisvastane puhastuspiim allergilisele nahale.
Siidine vananemisvastane puhastuslosjoon eemaldab nahalt rasu, mustuse ja meigi nahka ärritamata. Losjoon on kahjulike lisaianeteta. Haruldased polyphenoolid, mida saadakse viinamarjaseemnetest kaitsevad rakumembraani. Losjoon aitab eemaldada sarvestunud naharakke, jättes naha pehmeks ja puhtaks. Maapähkliekstrakt ja hamamelis virginiana desinfitseerivad ebapuhast nahka. Letsitiin kaitseb niiskuskao eest. Sobib ka veekindla meigi eemaldamiseks. Kanda näole, kergelt masseerida ja loputada veega.
Eelised:
- eemaldab ka veekindla silmameigi
- puhastab põhjalikult ja õrnalt
Sobilik: igas vanuses ülitundlik ja allergiline nahatüüp.
Toimeained: aloe vera, viinamarjaseemne õli, Hamamelis, E-vitamiini, letsitiini.
Intensiivselt niisutav, õrn toonik 200ml
Toonikus sisalduv aloe vera ekstrakt toetab nahka niisutusega. Pähkliekstrakt desinfitseerib ja puhastab nahamustuse. Panthenol ja allantoiin rahustavad stressis nahka ja taandavad nahaärritused (punetus).
Eelised:
- rahustab nahaärritust ja punetust
- väldib ebapuhtusi
Sobilik: kasutada ka silmakompressiks.
Toimeained: aloe vera, Hamamelis, pantenooli, allantoiini.
Ensüümkoorija, mis sobib kõikidele nahatüüpidele.
Eemaldab nahalt surnud naharakud, rahustab nahka, aitab kaasa naharakkude uuenemisele ja jätab naha klaariks ja säravaks. Valmistab meie naha ette toimeainete imendumiseks. Võib kasutada ka silmaümbruse koorimiseks. Koorija on sobilik ka eriti tundlikule ja allergilisele nahale. Parfüümi-vaba, säilitusainete vaba,värvainete vaba, emulgaatorite ja mineraal-, silikonõlide vaba. Kasutada 1-2x nädalas. Kanda õhuke kiht puhtale näole, lasta mõjuda ca.10 min ja seejärel eemaldada veega.
Eelised:
- eriti õrn nahale
- särava jume saamiseks
Sobilik: kõik nahatüübid ja tundlik nahk.
Toimeained: skvalaan, sheavõi, papaiin, pantenool, keramiid.
Micellaar 6/1 puhastus näole.kaelale,dekolteele.
Kuuetoimeline siidine mitsellvahtnäole ja silmaümbruse leebeks puhastamiseks:
Kiire ja lihtne viis naha põhjalikuks puhastamiseks ja veekindla jumestuse eemaldamiseks:
- Puhastab
- Eemaldab jumastuse
- Pigmendilaikudevastane
- Vähendab rasueritust
- Bakteritevastane
- Rahustav
Kerge ja kreemjas puhastusvaht kõikidele nahatüüpidele.
Sobib ka eriti tundlikule nahale. Allantoiin, pantenool ja looduslikud õlid puhastavd, niisutavad ja värskendavad nahka. Omab nahka rahustavat toimet.
Eelised:
- eemaldab nahalt mustuse ja jumestuse
- puhastab õrnalt, kuivamata
- ei jäta nahka kiskuma
- sobilik ka silmameigi eemaldamiseks
Sobilik: kõikidele nahatüüpidele.
Toimeained: allantoiin, D-pantenool, glütseriin.